EKO CENTRUM Pidi Midi z.s.
Pavla Stránského 3619/1b, 400 01 Ústí nad Labem

mc.pidi-midi@seznam.cz +420 724 345 260 +420 724 592 380

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří PIDI MIDI

Dny otevřených dveří v mateřské školce jsou skvělou příležitostí pro rodiče a budoucí žáky, aby se seznámili s naším zařízením a zjistili více o tom, jakým způsobem pracujeme. Tyto dny umožňují rodičům navštívit naši mateřskou školku, prohlédnout si třídy a získat odpovědi na své otázky o vzdělávacích programech, aktivitách a personálu.

Během dnů otevřených dveří mohou rodiče také vidět, jak se děti ve školce baví a učí, a jakým způsobem jim naši pedagogové pomáhají rozvíjet jejich zájmy a schopnosti. Tyto dny také poskytují příležitost k setkání s ostatními rodiči a diskusi o záležitostech týkajících se mateřské školky.

I když nyní nepořádáme žádné dny otevřených dveří, jsme stále připraveni odpovědět na jakékoli dotazy a poskytnout vám všechny potřebné informace. Pokud máte zájem o návštěvu naší mateřské školky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám ukážeme, co máme co nabídnout a jak pracujeme s dětmi.


Školka Ústí nad Labem Eko centrum Pidi Midi
Dětská skupina
Přírodní mateřská školka

Je pro nás důležité, aby se děti u nás cítily bezpečně a příjemně, a proto dbáme na kvalitu vzdělávání a individuální přístup ke každému dítěti. Pokud se děti rády vracejí, máme jistotu, že jim poskytujeme kvalitní vzdělání a že jsme na správné cestě v jejich rozvoji a výchově.

Evropská unie Evropská unie
Evropský sociální fond
Operační program Zaměstnanost

Projekt PIDI MIDI je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je rozšíření služeb péče o dítě prostřednictvím vybudování a provozu dětské skupiny za účelem zlepšení podmínek pro zaměstnanost rodičů dětí.