EKO CENTRUM Pidi Midi z.s.
Pavla Stránského 3619/1b, 400 01 Ústí nad Labem

mc.pidi-midi@seznam.cz +420 724 345 260 +420 724 592 380

Příměstský tábor

Příměstský tábor pro rok 2023 je již obsazen, pokud máte zájem můžete se zaregistrovat jako náhradníci na emailu: mc.pidi-midi@seznam.cz (online rezervace již není otevřena) nebo můžete využít přihlášku na naše další akce, děkujeme za pochopení.

Holky a kluci, po roce opět pro Vás připravujeme další prázdninová dobrodružství. Zveme Vás na příměstský tábor 2023. Připravujeme soutěže, výlety, koupání, sport, zábavu a dobrodružství. Poznáte nové kamarády. Uvidíte, bude legrace od rána do večera.

Příměstský přírodní tábor – 2023

Termíny příměstských táborů na malé zelené farmě PIDI MIDI jsou:

„Lesní superhrdinové“

Termín:    10.7. – 14.7.2023

„Mechorostíci“

Termín:    17.7. – 21.7.2023   

„Leskolážníci“

Termín:    24.7. – 28.7.2023  

„Lesní superhrdinové“

Termín:    31.7. – 4.8.2023

„Mechorostíci“

Termín: 7.8. – 11.8.2023

Všechny programy se budou odehrávat na zahradách Eko centra a v blízkém okolí. V každém turnusu bude jeden celodenní výlet podle tématu.
Nebude chybět ani čas na koupání, hraní a sportování. Holky a kluci, už se na Vás moc těšíme, zažijeme spoustu zážitků a dobrodružství, a poznáme nové kamarády.
S naším minibusem Mercedes pro 18 dětí budeme podnikat některé výlety do okolí, ale bude možnost tak jak loni svážet děti z centra města k nám na tábor a odpoledne zpět do města. Připravili jsme dvě nové indiánské tee-pee, novou jurtu a velký bazén se slanou a teplou vodou a spoustu dalších novinek. A další překvapení Vás čekají o prázdninách. Tak ahoj o prázdninách.

Organizační informace:

Přírodní příměstský tábor je určen zejména pro děti s přírodním cítěním, láskou ke zvířatům, ve věku cca 6-12 let. Není výjimkou, že tu máme i velice šikovné mladší děti, záleží na individuální domluvě s rodiči.
Program zajištěn od 6:30 – 17:00 hod. na Farmě PIDI MIDI
Celý program přizpůsobíme hlavně zájmu a přání dětí. Také jsme připraveni na rozmary počasí, k dispozici je prostorná pergola, případně jurta a nově postavená eko- učebna, kde se můžeme schovat před deštěm či větrem.
Každý den ukončíme povídáním a zhodnocením, co se dětem nejvíce líbilo, připraveny máme také různé zábavné společenské hry apod.
Bezprostředně před zahájením tábora obdrží rodiče dětí podrobný program s detailním rozpisem na každý den, jídelníček a také seznam věcí, které budou na táboře potřebovat (např. okopírovaná kartička zdravotní pojišťovny, náhradní oblečení, případné osobní léky apod.)
S organizací příměstských táborů i jiných aktivit pro děti máme dlouholeté zkušenosti.

Stravování a pitný režim

Obědy budou podle programu dovezené z jídelny nebo připravované na místě. K pití bude připraven čaj nebo ochucená voda.

Způsob přihlášení a platba

V případě Vašeho zájmu vyplňte a podepište přihlášku a zašlete ji zpět e-mailem.
Úhrada bude možná na účet  115-1908250207 / 0100 do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte. Tábor lze uhradit také hotově na adrese EKO-CENTRA po předchozí telefonické domluvě.
Cena poukazu: 2.000,-

 
 

 

 

V případě jakýchkoli nejasností a dotazů nás určitě kontaktujte, rádi Vám vše zodpovíme, pomůžeme, vyřešíme.

Těšíme se na spoustu našich starých známých, ale i na nové tváře.

O prázdninách na viděnou !!!!

 

 


Školka Ústí nad Labem Eko centrum Pidi Midi
Dětská skupina
Přírodní mateřská školka

Je pro nás důležité, aby se děti u nás cítily bezpečně a příjemně, a proto dbáme na kvalitu vzdělávání a individuální přístup ke každému dítěti. Pokud se děti rády vracejí, máme jistotu, že jim poskytujeme kvalitní vzdělání a že jsme na správné cestě v jejich rozvoji a výchově.

Evropská unie Evropská unie
Evropský sociální fond
Operační program Zaměstnanost

Projekt PIDI MIDI je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je rozšíření služeb péče o dítě prostřednictvím vybudování a provozu dětské skupiny za účelem zlepšení podmínek pro zaměstnanost rodičů dětí.