EKO CENTRUM Pidi Midi z.s.
Pavla Stránského 3619/1b, 400 01 Ústí nad Labem

mc.pidi-midi@seznam.cz +420 724 345 260 +420 724 592 380

Letní rodinný tábor

Holky a kluci, po roce opět pro Vás připravujeme další prázdninová dobrodružství. Zveme Vás na přírodní rodinný tábor 2023. Připravujeme soutěže, výlety, koupání, sport, zábavu a dobrodružství. Poznáte nové kamarády. Uvidíte, bude legrace od rána do večera.

Přírodní rodinný tábor

Termíny přírodního tábora na malé zelené farmě PIDI MIDI v roce 2023:

„Čusík, busík“

Termín:    9.7.- 16.7.2023   

„Tam ta da dá“

Termín:    16.7.- 23.7.2023  

„Hey, hou“

Termín:    30.7.- 6.8.2023

Tábor max. pro 12 táborníků, kde zažijete spoustu zážitků. Je připraven zajímavý program pro všechny malý dobrodruhy. Spíme ve velkém indiánském týpí, každý den spousta zajímavých výletů do okolí města Ústí nad Labem na krásná místa. Na farmě budeme krmit zvířata, projížďky na koních, koupání, táborové hry, večer si uděláme večeři v kotlíku a pak kino pod širým nebem, možná bude i večerní bojovka. Během tábora se naučíme – ohleduplnosti, úctě k druhému, co je to povinnost, pomáhat jeden druhému, spoléhat sám na sebe – věřit si. Tak hurá na tábor na malou zelenou farmu PIDI MIDI.

S naším minibusem Mercedes pro 18 dětí budeme podnikat některé výlety do okolí, ale možnost tak jak loni svážet děti z centra města k nám na tábor a odpoledne zpět do města. Připravili jsme dvě nové indiánské tee-pee, nová jurta a velký bazén se slanou a teplou vodou. A další překvapení Vás čekají o prázdninách. Tak ahoj o prázdninách.

Připravujeme tyto výlety: Ústecké podzemí,  Lezeckou stěnu,  Vaňovský vodopád,  Čertovy hlavy, Záchranářská stanice,  Indiáni Růžová,  Mydlárna Rubens,  Doubice, Lama farma,  Loď Marie,  Děčínský Sněžník,  Tisá,  Hrad Střekov, ZOO park Chomutov,  Srbská Kamenice. Programy pro každý táborový turnus se bude připravovat individuálně.


Organizační informace:

Přírodní rodinný tábor je určen pro max. 12 dětí s přírodním cítěním, láskou ke zvířatům, ve věku cca. 5-15 let. Není výjimkou, že tu máme i velice šikovné mladší děti, záleží na individuální domluvě s rodiči. Celý program přizpůsobíme hlavně zájmu a přání dětí. Také jsme připraveni na rozmary počasí, k dispozici je prostorná pergola, případně jurta a nově postavená eko- učebna, kde se můžeme schovat před deštěm či větrem. Bezprostředně před zahájením tábora obdrží rodiče dětí podrobný program s detailním rozpisem na každý den, jídelníček a také seznam věcí, které budou na táboře potřebovat (např. okopírovaná kartička zdravotní pojišťovny, náhradní oblečení, případné osobní léky apod.)  S organizací táborů i jiných aktivit pro děti máme dlouholeté zkušenosti.

Stravování a pitný režim

Stravování 5x denně: snídaně, svačiny a 2 večeře si budeme připravovat s dětmi sami. Obědy a ostatní večere budou podle programu dovezené z jídelny nebo připravované na místě.

Pitný režim – bude připraven čaj nebo ochucená voda, dále bude ke každému jídlu podáván nápoj.

Způsob přihlášení a platba

V případě Vašeho zájmu vyplňte a podepište přihlášku a zašlete ji zpět e-mailem.
Úhrada bude možná na účet 115-1908250207 / 0100 do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte.
Cena poukazu: 4.800,-
Platba zálohy: 1.800,-
Platba doplatku: 3.000,-


 

V případě jakýchkoli nejasností a dotazů nás určitě kontaktujte, rádi Vám vše zodpovíme, pomůžeme, vyřešíme.

Těšíme se na spoustu našich starých známých, ale i na nové tváře

O prázdninách na viděnou !!!!

 

 


Školka Ústí nad Labem Eko centrum Pidi Midi
Dětská skupina
Přírodní mateřská školka

Je pro nás důležité, aby se děti u nás cítily bezpečně a příjemně, a proto dbáme na kvalitu vzdělávání a individuální přístup ke každému dítěti. Pokud se děti rády vracejí, máme jistotu, že jim poskytujeme kvalitní vzdělání a že jsme na správné cestě v jejich rozvoji a výchově.

Evropská unie Evropská unie
Evropský sociální fond
Operační program Zaměstnanost

Projekt PIDI MIDI je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je rozšíření služeb péče o dítě prostřednictvím vybudování a provozu dětské skupiny za účelem zlepšení podmínek pro zaměstnanost rodičů dětí.