EKO CENTRUM Pidi Midi z.s.
Pavla Stránského 3619/1b, 400 01 Ústí nad Labem

mc.pidi-midi@seznam.cz +420 724 345 260 +420 724 592 380

Tábory

Tábory, příměstské tábory a letní školka

Od roku 2011 pořádáme rodinné tábory, a rádi vidíme, když se k nám naši kamarádi vrací. Někteří tu budou již po sedmé a to je pro nás to největší ocenění.

Tábory jsou max. pro 12 táborníků, kde zažijete spoustu zážitků. Jsou připraveny zajímavé programy pro všechny malé dobrodruhy. Spíme ve velkém indiánském tee-pee, každý den vyrážíme na spoustu zajímavých výletů do okolí města Ústí nad Labem. Na farmě se staráme o zvířátka, jezdíme na koních, koupeme se, hrajeme táborové hry, večer si uděláme večeři v kotlíku a pak kino pod širým nebem. Během tábora se naučíme – ohleduplnosti, úctě k druhému, co je to povinnost, pomáhat jeden druhému, spoléhat sám na sebe – věřit si.

Podobné programy děláme i pro příměstský tábor, který je pro kamarády školního věku. A ty nejmenší k nám mohou chodit do letní mateřské školky. Nad vším bdí zkušené oko naší Jáji a s ní zkušení pedagogové, ale hlavně bezvadní kamarádi. Pro letošní rok: zakoupili jsme nový minibus Mercedes pro 18 dětí s kterým budeme podnikat některé výlety do okolí, dále připravujeme dvě nové indiánské tee-pee, a možná pokud stihneme nový zabudovaný bazén. Dále připravujeme možnost pro rodiče, kteří nejsou mobilní, vozit děti autobusem z centra města, kde si je přebereme a odpoledne předáme. (informaci o této službě budou k dispozici těsně před termínem tábora)
Školka Ústí nad Labem Eko centrum Pidi Midi
Dětská skupina
Přírodní mateřská školka

Je pro nás důležité, aby se děti u nás cítily bezpečně a příjemně, a proto dbáme na kvalitu vzdělávání a individuální přístup ke každému dítěti. Pokud se děti rády vracejí, máme jistotu, že jim poskytujeme kvalitní vzdělání a že jsme na správné cestě v jejich rozvoji a výchově.

Evropská unie Evropská unie
Evropský sociální fond
Operační program Zaměstnanost

Projekt PIDI MIDI je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je rozšíření služeb péče o dítě prostřednictvím vybudování a provozu dětské skupiny za účelem zlepšení podmínek pro zaměstnanost rodičů dětí.