Tábory

Tábory, příměstské tábory a letní školka

Od roku 2010 pořádáme rodinné tábory, a rádi vidíme, když se k nám naši kamarádi vrací. Někteří tu budou již po sedmé a to je pro nás to největší ocenění.Tábory jsou max. pro 12 táborníků, kde zažijete spoustu zážitků. Jsou připraveny zajímavé programy pro všechny malé dobrodruhy. Spíme ve velkém indiánském tee-pee, každý den vyrážíme na spoustu zajímavých výletů do okolí města Ústí nad Labem. Na farmě se staráme o zvířátka, jezdíme na koních, koupeme se, hrajeme táborové hry, večer si uděláme večeři v kotlíku a pak kino pod širým nebem. Během tábora se naučíme – ohleduplnosti, úctě k druhému, co je to povinnost, pomáhat jeden druhému, spoléhat sám na sebe – věřit si.

Podobné programy děláme i pro příměstský tábor, který je pro kamarády školního věku. A ty nejmenší k nám mohou chodit do letní mateřské školky. Nad vším bdí zkušené oko naší Jáji a s ní zkušení pedagogové, ale hlavně bezvadní kamarádi.
Novinky pro letošní rok : zakoupili jsme nový minibus Mercedes pro 18 dětí s kterým budeme podnikat některé výlety do okolí, dále připravujeme dvě nové indiánské tee-pee, a možná pokud stihneme nový zabudovaný bazén. Dále připravujeme možnost pro rodiče, kteří nejsou mobilní, vozit děti autobusem z centra města, kde si je přebereme a odpoledne předáme. ( informaci o této službě budou k dispozici těsně před termínem tábora )